facebook


Firma Samsung działa na rynku od ponad 70llat. Od chwili założenia firmy jako niewielkiego przedsiębiorstwa w Korei, Samsung urósł do rozmiarów jednej z wiodących firm elektronicznych na świecie, specjalizujących się w produkcji urządzeń elektronicznych i medialnych, półprzewodników, pamięci i integracji systemów. Dziś sygnowane marką Samsung produkty i procedury, cechujące się innowacyjnością i najwyższą jakością, są znane na całym świecie.

Firma Samsung od wielu lat projektuje swoje urządzenia klimatyzacyjne nie tylko z myślą o komforcie użytkowników, ale także z troską o środowisko naturalne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii klimatyzatory Samsung wykraczają znacznie poza obowiązujące światowe i europejskie standardy efektywności energetycznej.

Klimatyzatory Samsung posiadają unikatowy filtr Full HD o wysokiej klasie filtracji w połączeniu
z jonizatorem VIRUS Doctor (SPI) eliminujący z powietrza większość zanieczyszczeń niekorzystnych dla zdrowia.

Klimatyzatory Samsung posiadają unikatowe wzornictwo i oraz m.in. funkcje tj.: komunikację poprzez sieć WiFi. Można sterować pracą klimatyzatorów serii K, Y i E+ za pomocą swojego telefonu,
zarówno z domu jak i spoza niego.
* Dostęp do klimatyzatorów serii K, Y i E+ poprzez sieć WiFi, możliwy jest po zainstalowaniu aplikacji Smart Air Conditioner na urządzeniu przenośnym z systemem Android lub iOS. Klimatyzator obsługuje protokół IEEE802.11b/g/n i korzysta z konfiguracji WPS według metody PBC. Router WiFi musi obsługiwać funkcję serwera DHCP.
Attachments:
Download this file (samsung-cennik-2017-rac.pdf)samsung-cennik-2017-rac.pdf[ ]1104 kB
Download this file (Samsung.pdf)Samsung.pdf[ ]7277 kB