facebook

Montaż i serwis pompy ciepła

Nowoczesne pompy ciepła są doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce obniżyć koszty ogrzewania i czerpać korzyści z darmowej, naturalnej energii. Urządzenia te pozwalają na wykorzystanie różnic temperatur na zewnątrz oraz wewnątrz budynku i wygenerowanie ciepła, które można wykorzystać do ogrzewania budynku czy też wody. Zaawansowane technologicznie pompy ciepła nowej generacji sprawiają, że koszty ogrzewania stają się niższe, a Państwa dom, biuro czy budynek przemysłowy staje się bardziej niezależny od centralnej instalacji grzewczej. To zatem rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić pieniądze i działać bardziej ekologicznie.

Jeżeli interesuje Państwa montaż pompy ciepła i szukacie niezawodnego partnera, który pozwoli najlepiej wykorzystać potencjał tej instalacji – zapraszamy do współpracy. YogiCo ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wysokie standardy jakości obsługi oraz profesjonalna ekipa pracowników to najlepsza gwarancja zadowolenia z efektów współpracy.

Pompy ciepła: montaż i serwis na najwyższym poziomie

Wybierając YogiCo, proponujemy Państwu to, co najlepsze. Zapewnimy kompleksowe wsparcie: dobór pompy ciepła, montaż, jak również wykonanie wszelkich prac serwisowych – zarówno w ramach gwarancji, jak i poza nią.

YogiCo oferuje:

 doradztwo przy doborze odpowiedniej pompy cieplnej – tak do domu, jak i do firmy, z uwzględnieniem warunków technicznych, funkcjonalności oraz budżetu na instalację,

 kompleksowe usługi montażowe – wykonywane z wykorzystaniem zaawansowanych technik, sprawnie i z dbałością o każdy detal – tak, by system działał poprawnie,

 fachowy serwis pomp ciepła – zarówno okresowe przeglądy poprawności instalacji, jak i naprawdę większych i mniejszych usterek.


Wybierając współpracę z nami, mogą Państwo liczyć na:

 usługi szyte na miarę – dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań Klienta,

 dostęp do najlepszych pomp ciepła na rynku – współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami,

 sprawny montaż i krótki czas oczekiwania na realizację usługi,

 najwyższe standardy obsługi Klienta,

 konkurencyjne warunki finansowe współpracy – optymalnie wyważające dobrą cenę z jakością.


Więcej informacji na temat naszej oferty związanej z pompami ciepła, jak również klimatyzacją, wentylacją czy instalacjami sanitarnymi uzyskają Państwo, kontaktując się z naszymi specjalistami. Czekamy na telefony, maile oraz jesteśmy do dyspozycji w naszej siedzibie w Warszawie. Pracujemy nie tylko na terenie stolicy, ale i w innych miejscowościach na Mazowszu.

Zapraszamy do współpracy!

W celu poznania szczegółów oferty prosimy o kontakt.

Montaż, instalacja rekuperacji


Rekuperatory to dziś nieodłączny element nowoczesnego systemu wentylacji. Jeśli chcą Państwo uzyskać realne oszczędności na kosztach ogrzewania i klimatyzowania, zapewniając sobie jednocześnie wysoki komfort mieszkania czy pracy, montaż rekuperacji jest najlepszą decyzją. System odzysku ciepła pozwala znacznie zmniejszyć wydatki na ogrzewanie czy klimatyzację, nie pozwalając ciepłu „uciec” z budynku. Usługi montowania rekuperatorów na terenie miasta Warszawa profesjonalnie wykona firma YogiCo. Jesteśmy sprawdzonym partnerem, któremu warto zaufać.

Instalacja rekuperacji – jak działamy?

Rekuperacja jest połączona bezpośrednio z systemem nowoczesnej wentylacji mechanicznej. Na etapie jej instalacji montuje się m.in. skrzynki rozprężne i rozdzielcze oraz wszystkie inne elementy, umożliwiające sprawną i niezawodną pracę systemowi. Samą kolejność podejmowanych działań YogiCo dopasowuje do specyfiki wentylacji czy układu kanałów w budynku – tak, by uzyskać jak najlepszy efekt przy optymalizacji kosztów i czasu pracy.

Ostatnim etapem prac jest zamontowanie samego rekuperatora. Dbamy o to, by został on założony w miejscu gwarantującym komfort akustyczny oraz łatwość dostępu do urządzenia. Zanim oddamy instalację do użytku, rzetelnie ją testujemy – weryfikujemy poprawność działania z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń pomiarowych. Zapewniamy również instruktaż z zakresu obsługi sterownika oraz urządzenia do rekuperacji, a w razie potrzeby – serwis rekuperacji.

Dlaczego YogiCo?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania prac takich jak instalowanie rekuperacji i pokrewnych systemów. Wybierając współpracę z nami, każdy klient może oczekiwać:

 oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb – wykonujemy pomiary, rozmawiamy z klientem o jego oczekiwaniach, a dopiero następnie przystępujemy do działania,

 sprawnego i terminowego wykonania prac – w jak najmniej uciążliwy sposób,

 dbałości o jakość i precyzję działania na każdym etapie – dzięki temu system rekuperacji

działa niezawodnie przez lata,

 korzystnych warunków finansowych.


Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty – prosimy o kontakt z doradcami Yogico. Z chęcią udzielimy bliższych informacji i umówimy się na konsultację i wykonanie pomiarów. Zapraszamy do współpracy!


W celu poznania szczegółów oferty prosimy o kontakt.


Naprawa, serwis, przegląd klimatyzacji


YogiCo zajmuje się klimatyzacją i klimatyzorami od wielu lat. Urządzenia te nie mają przed nami żadnych tajemnic. Jeśli potrzebują Państwo eksperta, który zaoferuje profesjonalne przeglądy klimatyzacji, jak i serwis klimatyzacji – zapraszamy do współpracy. Nasi fachowcy pracują zarówno na terenie miasta Warszawa, jak i innych miejscowości Mazowsza. Zapewniają niezawodną pomoc nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Zatroszcz się o klimatyzację z najlepszymi

Jeżeli chodzi o instalacje takie jak klimatyzacja, serwis z doświadczeniem to podstawa. Klimatyzatory, by pracowały niezawodnie przez lata, potrzebują regularnych przeglądów oraz szybkiego reagowania na nawet najmniejszą usterkę. Regularny przegląd klimatyzacji wykonywany u autoryzowanego, doświadczonego partnera niesie ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze – oznacza niższe ryzyko awarii urządzenia nawet przy dużym obciążeniu (np. w bardzo upalne dni lata). Po drugie – gwarantuje bezpieczeństwo przebywających w budynku. Nawet najnowocześniejsze klimatyzatory z czasem pokrywają się kurzem, a wilgotne środowisko sprzyja namnażaniu się grzybów czy roztoczy. Te mikroorganizmy w powietrzu zawsze stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Regularne czyszczenie oraz przegląd klimatyzacji wykonywane przez fachowców zapobiegną ich rozwojowi.

Powierzając przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych w nasze ręce, możesz oczekiwać fachowego i kompleksowego wsparcia oraz sprawdzonych metod pracy. Dzięki nim, Twoje urządzenia klimatyzacyjne przez lata zachowają pełną sprawność, zapewniając Ci komfort bez względu na warunki atmosferyczne.

Profesjonalny serwis klimatyzacji

Poza usługami przeglądowymi i konserwacyjnymi, YogiCo oferuje również usługi serwisowe. Nasz skoncentrowany na urządzeniach takich jak klimatyzacja serwis to kompetentni fachowcy, innowacyjny sprzęt diagnostyczny i naprawczy oraz rzetelna obsługa nawet najbardziej wymagającego klienta. Wykonujemy zarówno naprawy w ramach gwarancji urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych przez naszą firmę, jak i reperacje pozagwarancyjne. Ufając naszym kompetencjom i doświadczeniu – mają Państwo pewność, że przywrócimy klimatyzatorom pełną sprawność w krótkim czasie.

Czemu warto zaufać serwisowi YogiCo?

 Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeglądach i naprawie klimatyzacji – to gwarancja

najwyższego standardu realizowanych usług.

 Pracujemy profesjonalnymi metodami, nie narażając klienta na utratę gwarancji producenta.

 Nowoczesne urządzenia i doświadczona ekipa gwarantują sprawną diagnostykę oraz szybkie

usunięcie usterek.

 Pracujemy w dogodnych dla klienta godzinach.

 Nasze usługi wybrało już bardzo szerokie grono klientów w Warszawie i na całym Mazowszu.

 Troszczymy się o atrakcyjne warunki finansowe dla naszych klientów – rozumiemy, że liczy się zarówno dobra cena, jak i najwyższe standardy obsługi. U nas to możliwe.]


Jeżeli potrzebują Państwo fachowego wsparcia serwisowego lub profesjonalnego przeglądu klimatyzacji – prosimy o kontakt!

Montaż, naprawa klimatyzacji

Gdy zimą jest zbyt chłodno, a latem za gorąco – najlepszym rozwiązaniem problemu jest montaż klimatyzacji. Dobrze dobrany klimatyzator zapewni nie tylko wysoki komfort termiczny, ale także stały dopływ świeżego, czystego i dobrze nawilżonego powietrza. By cieszyć się klimatyzacją na miarę XXI wieku, warto postawić na doświadczonego specjalistę w tym obszarze. Takim właśnie jest YogiCo. Z nami szybko zmienią Państwo klimat we wnętrzu domu czy biura na lepszy, jednocześnie ciesząc się konkurencyjnymi stawkami montażu.

Montaż klimatyzacji: do domu, do biura i nie tylko

Klimatyzacja od lat jest naszą specjalnością. Współpracujemy z najlepszymi producentami urządzeń  klimatyzacyjnych. Dzięki bogatej wiedzy specjalistycznej, dobieramy odpowiedni sprzęt do nawet  najbardziej wymagających wnętrz. Bez względu na to, czy potrzebna jest instalacja klimatyzacji w niewielkim mieszkaniu, czy dużym biurowcu – my wykonamy ją niezawodnie. Zawsze dokładamy starań, by sprostać najwyżej postawionym oczekiwaniom.

Wybierając nas, mają Państwo pewność, że:

 sprzęt dopasujemy do indywidualnych potrzeb – kierując się przy tym funkcjonalnością, estetyką oraz możliwościami budżetowymi,

 pracujemy wyłącznie na sprawdzonych urządzeniach, za których niezawodność możemy ręczyć – dobra marka klimatyzatora połączona z profesjonalnym montażem przyniesie najlepsze efekty,

 montaż wykonujemy sprawnie i dyskretnie, troszcząc się o każdy detal instalacji – to zapewnia poprawność działania na lata,

 zapewniamy kompleksowy serwis – problemem nie są dla nas przeglądy czy naprawa klimatyzacji,

 zaoferujemy konkurencyjne warunki finansowe – na terenie miasta Warszawa i okolic nie znajdą Państwo lepszego stosunku cen do jakości.

Czy potrzebny jest montaż, czy naprawa klimatyzacji – nasi eksperci są do Państwa dyspozycji.  Dzięki nam, klimatyzacja będzie działać niezawodnie i korzystnie wpłynie na Wasze samopoczucie oraz zdrowie. Po szczegółowe informacje zapraszamy do naszych doradców – na pytania odpowiemy mailowo, telefonicznie oraz w bezpośredniej rozmowie w naszej siedzibie.

Zapraszamy!