Klimatyzacja - pozwól sobie na luksus w upale dni


Yogico zajmuje się klimatyzacją i klimatyzorami od wielu lat. Urządzenia te nie mają przed nami żadnych tajemnic. Jeśli potrzebują Państwo eksperta, który zaoferuje profesjonalny montaż, przeglądy, jak i serwis klimatyzacji – zapraszamy do współpracy. Nasi fachowcy pracują zarówno na terenie miasta Warszawa, jak i innych miejscowości Mazowsza. Zapewniają niezawodną pomoc nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Najlepsi zatroszczą się o twoją klimatyzację:

Jeżeli chodzi o instalacje takie jak klimatyzacja, serwis z doświadczeniem to podstawa. Oprócz profesjonalnego montażu, klimatyzatory by pracowały niezawodnie przez lata, potrzebują regularnych przeglądów oraz szybkiego reagowania nawet na niewielkie usterki. Regularny przegląd klimatyzacji wykonywany u autoryzowanego, doświadczonego partnera niesie ze sobą wiele korzyśći: 

Niższe ryzyko awarii urządzenia nawet przy dużym obciążeniu (np. w bardzo upalne dni lata).
Gwarantuje bezpieczeństwo przebywających w budynku. Wilgotne środowisko sprzyja namnażaniu się grzybów czy roztoczy! Te mikroorganizmy w powietrzu zawsze stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia.
Regularne czyszczenie oraz przegląd klimatyzacji wykonywane przez fachowców zapobiegną ich rozwojowi.


Powierzając przeglądy urządzeń klimatyzacyjnych w nasze ręce, możesz oczekiwać fachowego i kompleksowego wsparcia oraz sprawdzonych metod pracy. Dzięki nim, Twoje urządzenia klimatyzacyjne przez lata zachowają pełną sprawność, zapewniając Ci komfort bez względu na warunki atmosferyczne.


Profesjonalny serwis klimatyzacji

Poza usługami przeglądowymi i konserwacyjnymi, YogiCo oferuje również usługi serwisowe. Nasi pracownicy to kompetentni fachowcy, zaś profesjonalny sprzęt diagnostyczny i naprawczy oraz rzetelna obsługa, zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Wykonujemy zarówno naprawy w ramach gwarancji urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych przez naszą firmę, jak i reperacje pozagwarancyjne urządzeń zamontowanych przez inne firmy. Ufając naszym kompetencjom i doświadczeniu – mają Państwo pewność, że przywrócimy klimatyzatorom pełną sprawność w krótkim czasie.


Czemu warto zaufać serwisowi YogiCo?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeglądach i naprawie klimatyzacji – to gwarancja najwyższego standardu realizowanych usług.
  • Pracujemy profesjonalnymi metodami, nie narażając klienta na utratę gwarancji producenta.
  • Nowoczesne urządzenia i doświadczona ekipa gwarantują sprawną diagnostykę oraz szybkie usunięcie usterek.
  • Pracujemy w dogodnych dla klienta godzinach.
  • Nasze usługi wybrało już bardzo szerokie grono klientów w Warszawie i na całym Mazowszu. 
  • Troszczymy się o atrakcyjne warunki finansowe dla naszych klientów – rozumiemy, że liczy się zarówno dobra cena, jak i najwyższe standardy obsługi.

Jeżeli potrzebują Państwo fachowego wsparcia serwisowego lub profesjonalnego przeglądu klimatyzacji – prosimy o kontakt!