facebook


ARTCOOL Galeria
wprowadza modernistyczny akcent do Twojego wnętrza. Podkreśla Twoją osobowość i stwarza wyjątkowy nastrój w Twoim wnętrzu paletą pastelowych odcieni oraz unikalną wysmukłą stylistyką. Doskonałe do domu, biura, hoteli i restauracji. Sterowanie pilotem na podczerwień pozwala na wygodną kontrolę i programowanie pracy urządzenia. Wiele możliwości ustawień komfortu pracy, np. praca nocna, automatyczna wentylacja, programowalny timer. Niewielkie wymiary jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Czynnik chłodzący R410a.

ARTCOOL                           
Gallery         
Nowy, elegancki klimatyzator LG jest dziełem sztuki, połączenie wzornictwa z efektywnością - oto klimatyzator Art Cool. W niczym nie przypomina konwencjonalnego klimatyzatora ściennego i charakteryzuje się systemem trójstronnego wypływu powietrza 3-Dimensional Air Flow. LG Electronics stworzyło klimatyzator będący "na czasie", który rozprowadza powietrze z przodu i po bokach. ArtCool jest atrakcyjnym, efektywnym i doskonałym wyposażeniem każdego pomieszczenia.

Jeśli szukasz odmiany wybierz klimatyzator ARTCOOL. Jest to klimatyzator atrakcyjny, o nowoczesnej stylistyce. Seria ARTCOOL wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak jonizator plasmaster, filtr 3m mikro-ochrona oraz nową funkcję automatycznego oczyszczania plasmaster. Stylistyka klimatyzatora ARTCOOL znacznie odbiegająca od tradycyjnej dotychczas proponowanej sprawia, że komponuje się on doskonale w nowoczesnych, mniejszych wnętrzach takich jak sypialnie czy biura. Unikalny typ ARTCOOL’a LG. Smukły o wyszukanej stylistyce. Dostępny w dwóch kolorach silver - srebrnym oraz mirror (ciemne - grafitowe lustro).

Nowoczesna stylistyka doskonale harmonizuje z każdym wnętrzem. Stylistyka klimatyzatora ARTCOOL MIRROR znacznie odbiegająca od tradycyjnej dotychczas proponowanej sprawia, że komponuje się on doskonale w nowoczesnych, mniejszych wnętrzach takich jak sypialnie czy biura.