facebook

Klimatyzatory ścienne LG
doskonale aranżują się w niewielkich przestrzeniach i odznaczają się wyjątkowymi możliwościami chłodniczymi. Wyposażone są w różnorodne filtry chroniące użytkownika przed wieloma szkodliwymi substancjami.

Posiadają m.in.:
Jonizator Plastmaster - ponad 2 miliony jonów Plasmaster sterylizują nie tylko powietrze nawiewane przez klimatyzator, ale również usuwają szkodliwe substancje oraz przykre zapachy znajdujące się w otoczeniu urządzenia.

Funkcję  automatycznego oczyszczania zapobiega gromadzeniu się bakterii i pleśni w wymienniku ciepła i tym samym zapewnia użytkownikowi bardziej komfortowe warunki.

Filtr 3M Multi-ochrona opracowany w oparciu o unikalne technologie LG oraz 3M, przechwytujący i dezaktywujący wirusy, alergeny i cząsteczki kurzu.

Dzięki specjalnej konstrukcji sprężarki i silnika klimatyzatory LG odznaczają się najniższym poziomem hałasu i niskim poziomem drgań, w ten sposób stwarzając bardziej komfortowe środowisko. Aktywna kontrola zużycia energii zapewnia regulację poziomu zużycia energii oraz wydajności chłodniczej poprzez możliwość ustawienia zakresu maksymalnych obrotów sprężarki jednostki zewnętrznej. Ponadto urządzenia te wyposażone są w funkcje Jet Cool, która zapewnia szybkie schładzanie pomieszczenia. W tym trybie silny, chłodny strumień powietrza jest nawiewany do pomieszczenia przez 30 minut do momentu osiągnięcia wymaganej temperatury w pomieszczeniu.                                                  Deluxe   
                                               Prestige
                   


                                               Standard