facebook
                                                                                                                                                           SamsungFirma Samsung działa na rynku od ponad 70 lat. Od chwili założenia firmy jako niewielkiego przedsiębiorstwa w Korei, Samsung urósł do rozmiarów jednej z wiodących firm elektronicznych na świecie, specjalizujących się w produkcji urządzeń elektronicznych i medialnych, półprzewodników, pamięci i integracji systemów. Dziś sygnowane marką Samsung produkty i procedury, cechujące się innowacyjnością i najwyższą jakością, są znane na całym świecie.

Firma Samsung od wielu lat projektuje swoje urządzenia klimatyzacyjne nie tylko z myślą o komforcie użytkowników, ale także z troską o środowisko naturalne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych dostępnych technologii klimatyzatory Samsung wykraczają znacznie poza obowiązujące światowe i europejskie standardy efektywności energetycznej.

Klimatyzatory Samsung posiadają unikatowy filtr Full HD o wysokiej klasie filtracji w połączeniu z jonizatorem VIRUS Doctor (SPI) eliminujący z powietrza większość zanieczyszczeń niekorzystnych dla zdrowia.


Samsung            


Klimatyzatory Samsung posiadają unikatowe wzornictwo i oraz m.in. funkcje tj.: komunikację poprzez sieć WiFi. Można sterować pracą klimatyzatorów  za pomocą swojego telefonu, zarówno z domu jak i spoza niego.Samsung
Attachments:
Download this file (Samsung.pdf)Samsung.pdf[ ]7277 kB
Download this file (Samsung_Cennik-RAC-2018-1.PDF)Samsung_Cennik-RAC-2018-1.PDF[ ]80 kB