facebook
Dostosuj klimat do własnych preferencji Dostosuj klimat do własnych preferencji
YogiCo to sprawdzony partner w dziedzinie dystrybucji, projektowania oraz montażu systemów klimatyzacyjnych, wentylacji, rekuperacji oraz instalacji sanitarnych. Filozofią naszej firmy jest indywidualne i rzetelne podejście do Klienta, tak by zamówiony przez niego system spełniał w pełni jego oczekiwania i potrzeby. Realizujemy zlecenia dotyczące zarówno pojedynczych pomieszczeń, jak i całych obiektów. W naszej ofercie znajduje się również naprawa klimatyzacji oraz profesjonalny serwis klimatyzacji.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i rekuperacyjnych największych i najlepszych producentów, dzięki czemu naszym Klientom dostarczamy wyłącznie produkty światowej klasy, niezawodne, nowoczesne i bezpieczne, posiadające wymagane atesty, certyfikaty oraz aprobaty techniczne.

Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy montaż instalacji czy wentylacji przeprowadzą w sposób profesjonalny, z zachowaniem ustalonego przez Klienta terminu.