facebook

SiteLogo.gif

17674.jpg

DHP-A Opti powietrzna pompa ciepła o mocy od 6 do 12 kW
Danfoss DHP-A Opti jest tak wydajna, że może zredukować koszty ogrzewania nawet o 75%. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, może odzyskiwać energię z powietrza nawet o temperaturze -20°C. Pompa ciepła DHP-A Opti nie wymaga montażu żadnego gruntowego wymiennika ciepła

Odzyskuje energię z powietrza
Danfoss DHP-A Opti odzyskuje energię z powietrza nawet o temperaturze -20°C. Nasza powietrzna pompa ciepła jest na tak efektywna, że może nawet o trzy czwarte zmniejszyć koszty ogrzewania budynku. Pompa wyposażona jest w zasobnik ciepłej wody użytkowej, wykonany w technilogii TWS, co dodatkowo zwiększa sprawność pompy oraz znacznie skraca czas przygotowania c.w.u.

Technologia Opti wprowadza inteligentny system kontroli, który poprzez regulację prędkości obrotowej pomp obiegowych gwarantuje, że działanie pompy ciepła będzie zawsze dostosowane do rzeczywistego  zapotrzebowania na ciepło i stanu instalacji grzewczej. Dzięki temu pompa ciepła zawsze pracuje w najlepszych warunkach. Zyskujesz jej maksymalną efektywność, przy minimalnym zużyciu energii. Technologia Opti gwarantuje uzyskanie najwyższego możliwego współczynnika COP.

Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii TWS, podgrzewanie gorącej wody następuje przy dużo niższym zużyciu energii.

Zalety:
- Zapewnia ogrzewanie i ciepłą wodę
  użytkową
- Odzyskuje ciepło z powietrza
- Inwestycja bez prac ziemnych
- Pracuje efektywnie do -20°C temp.
  otoczenia
- Swoboda w lokalizacji zewnętrznego
  moduł powietrznego
- Wbudowany ,180 litrowy,
  zasobnik wykonany  w technologii TWS
- Ograniczenie strat ciepła i wpływu
  czynników atmosferycznych - kluczowe
  elementy wewnątrz pompy ciepła
- Automatyczne odszranianie

Powietrzna pompa ciepła Danfoss - wysoka sprawność przez cały rok
Moduł zewnętrzny chroniony jest przed utratą wydajności przez automatyczny system odszraniania. Ciepło do tego procesu pobierane jest z pompy nie zaś z sieci energetycznej. Odszranianie jest uruchamiane tylko wtedy, kiedy jest wymagane, i tylko na
niezbędny okres czasu.

Danfoss DHP-A Opti jest dostępna w zakresie mocy od 6 do 12 kW