facebook

 

 SiteLogo.gif

 

 

 

 DHP - L - gruntowa pompa ciepła
o mocy od 6 do 16 kW

 
 
Pompa ciepła Danfoss DHP-L Opti - jedyne 60 x 60 cm powierzchni i 150 cm wysokości.

 Danfoss DHP-L Opti reprezentuje grupę produktów DHP-Opti w ofercie Danfoss. Jest przeznaczona do współpracy z zewnętrznym zasobnikiem c.w.u. DWH Opti lub z istniejącym zbiornikiem w przypadku modernizacji systemu ogrzewania.

17646.jpg

 

Technologia Opti wprowadza inteligentny system kontroli, który poprzez regulację prędkości obrotowej pomp obiegowych gwarantuje, że działanie pompy ciepła będzie zawsze dostosowane do rzeczywistego zapotrzebowania na ciepło i stanu instalacji grzewczej. Dzięki temu pompa ciepła zawsze pracuje w najlepszych warunkach. Zyskujesz jej maksymalną efektywność, przy minimalnym zużyciu energii. Technologia Opti gwarantuje uzyskanie najwyższego możliwego współczynnika COP.

Chcąc zaspokoić zróżnicowane potrzeby klientów, posiadamy w ofercie wiele zasobników c.w.u. Do współpracy z pompą DHP-L Opti są dedykowane 200 i 300 litrowe zasobniki c.w.u. z naszej oferty.

Zasobniki DWH Opti są wykonane w technologii TWS co umożliwia szybsze wytwarzanie ciepłej wody, o wyższej temperaturze niż w przypadku tradycyjnych technologii.
Szybkość przygotowania c.w.u. oraz jej wyższa temperatura uzyskiwane są dzięki układaniu wody w warstwach poprzez zastosowanie wężownicy na całej wysokości zasobnika. Proces ten zwiększa wydajność zasobnika.

Zalety:
- Szeroki zakres mocy 6kW - 16kW
- Redukcja kosztów ogrzewania
- Dedykowana do pracy z zasobnikiem
  DWH Opti (200 - 300 l)
- Możliwość konfiguracji
  z dotychczasowym zasobnikiem c.w.u.
- Możliwość montażu w niskim pomieszczeniu
- Kontrola pompy przez internet                                                                                         

Danfoss DHP-L Opti jest dostępna w zakesie mocy od 6 do 16 kW